Nieuws

Winnaars sportverkiezingen 2019!

De winnaars van de Sportverkiezingen 2019 in Almere, Dronten, Zeewolde, Urk, Noordoostpolder en Lelystad zijn bekend! 

LELYSTAD
Sporttalent                                                                   Dagmar van Hinte (rolstoelbasketbal)
Maatschappelijk betrokken vereniging      Judo Vereniging IJsselmeer
Sportinitiatief                                                             Super COOL!

In totaal ging het om meer dan 200 kampioenen die op zaterdag 7 maart gehuldigd zijn in Lelystad, verdeeld over acht categorieën. 

NOORDOOSTPOLDER
Sportman                                   Rick Ebbinge (pikeur)
Sportvrouw                               Manon Schoop (atletiek)
Sporttalent                                Matheo Boxum (dammen)
Sportploeg                                 Flevo Boys (voetbal)
Sportvrijwilliger                     Jacob Poortinga (schooldamtoernooi)

ALMERE
Sportman                                       Sergiño Dest (voetbal)
Sportvrouw                                  Lilian de Geus (windsurfen)
Sportploeg                                    Heren Senioren 1 van HAVAS (handbal)
Sporttalent                                   Kim Kalee (baanwielrennen)
Paralympisch sporter             Bo Kramer (rolstoelbasketbal)
Sportcoach                                   Arno Portengen (handbal)
Sportclub                                       Almere City FC (voetbal)
Sportvrijwilliger                         Klaas Huttenga (Stichting Moutainbike & More/FRTC Almere)
Aanmoedingsprijs G sport   Juan Andres de Koning en Frank Wessels (Parahockey)

DRONTEN
Sportman                         Daan Schade (atletiek)
Sportvrouw                    Manon Bakker (wielersport)
Sportploeg                      ZZZ Dames estafetteploeg (zwemmen)
Sportcoach                     Wilbert Leendertse (korfbal)
Talent jongen                Jens Verbeek (schaatsen)
Talent meisje                 Evi Falkena (atletiek)
Jeugdsportploeg         Flevoruiters Verenigingsteam pony’s (paardensport)
Aangepast sporten    Kayleigh Heerikhuisen (judo)
Sportvrijwilliger          Biddinghuizen – Dennis Kloosterman (BAS tennis & Padel)
                                               Dronten – Henk Vos (ZuiderZeeZwemmers waterpolo)
                                               Swifterbant – Bert Hartog (Swift ’64 voetbal)
Oeuvreprijs                   Jan Scheers

URK
Sportman                     Geert Nentjes (darten)
Sportvrouw                 Anneke Ruizendaal (triathlon)
Sportploeg                   Dames 1 Schol/Orca’s (basketbal)
Sporttalent                  Jent de Ridder (voetbal), Zion Smit (voetbal), Cornelis de Boer (Hapkido)
Sportsenior                  Kim Pasterkamp (tennis)
Sportvrijwilliger        Harm Snoek (ZVVU), Jacob Snoek (ZVVU), Paulus van Slooten (Hapkido)
G-sporter                      Orca’s Plus (basketbal)
Stimuleringsprijs       Jan Ras (voetbal)
Waarderingsprijs      Bestuur van Loopgroep Urk

ZEEWOLDE
Sportman                         Alex van Suffelen (karate)
Sportvrouw                    Kirsten van de Westeringh (voetbal)
Sportploeg                      Street Fishing team Zeewolde (vissen)
Sportploeg junioren  Zeewally Badminton O15 (badminton)
Talent                                 Bryan Vis (turnen)
Vrijwilliger                      Anton Sterenberg (HSV Ons Stekkie)
Inspiratieprijs               Grenzeloos Bewegen

Foto: Winnaars Almere

Sportman                                    Rick Ebbinge (pikeur)

Sportvrouw                                Manon Schoop (atletiek)

Sporttalent                                 Matheo Boxum (dammen)

Sportploeg                                 Flevo Boys (voetbal)

Sportvrijwilliger                         Jacob Poortinga (schooldamtoernooi)

 

Winnaars sportverkiezingen 2019!